O NAS

Home / O NAS

Usługi Karcher z dojazdem

Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą usług KARCHER Poznań w zakresie prania, czyszczenia oraz impregnacji wszelkiego rodzaju powierzchni tekstylnych i obiciowych. Stosujemy od wielu lat najlepsze oraz najbardziej skuteczne maszyny i preparaty, aby zapewnić naszym klientom perfekcyjną obsługę.

Zajmujemy się problemem alergii oraz zagrożeń wynikających z obecności roztoczy oraz szkodliwych bakterii znajdujących się w zabrudzonych powierzchniach i materiałach. Proponujemy Państwu usługi, które są w stanie całkowicie je wyeliminować.

Pranie Dywanów i Wykładzin Poznań

Na najbardziej zabrudzone dywany; czy to będzie wełniany; czy tez może dywan syntetyczny zalecamy skorzystać z naszej Pralni dywanów która doczyści nawet najbardziej poplamione dywany.

Każdy przyjęty dywan jest trzepany, odkurzany, czyszczony i prany do trzech razy z szorowaniem specjalistyczną szorowarką, odplamianiem uciążliwych plam i ręcznym praniem frędzli.

Obsługujemy Poznań i okoliczne miejscowości takie jak: Czerwonak, Koziegowy, Kicin, Bogucin, Swarzędz, Luboń, Komorniki, Puszczykowo, Dąbrowa, Doąbrówka, Dopiewo, Zakrzewo, Suchy Las

Czyszczenie Tapicerki

W naszej firmie wykonaliśmy już kilka tysięcy usług typu pranie tapicerki meblowej i samochodowej. Specjalizujemy się w usuwaniu roztoczy oraz impregnacji czyszczonych tkanin.

W tym czasie tapicerka samochodowa zbiera wszystkie możliwe zanieczyszczenia oraz brud i kurz. Staje się coraz bardziej zużyta, szara i nieprzyjemnie pachnie. Rozwiązanie? Pranie tapicerki Poznań. Wykonane samodzielnie lub zlecone specjalistom.

Czyszczenie tapicerki Poznań to zaufanie profesjonalistom.