Czyszczenie, tapicerki, karcher, pranie dywanów wykładzin - ZAWSZE CZYSTO Poznań

Czyszczenie tapicerki Poznań

Nieodłącznym elementem każdego mieszkalnego wnętrza są meble. Wiele z nich pokrytych jest tapicerką, o którą należy odpowiednio się zatroszczyć. Sposobów na czyszczenie tapicerki jest co najmniej kilka, a ich wybór powinien być uzależniony przede wszystkim od zastosowanego materiału. Tapicerka może być bowiem wykonana zarówno z bawełny, aksamitu, jak też na przykład weluru. Warto powierzyć czyszczenie specjalistom, aby uniknąć pogłębienia zabrudzeń lub zniszczenia materiału.

Czyszczenie tapicerki krok po kroku

Często Klient chce pozbyć się trudnych plam lub nieprzyjemnego zapachu z tapicerowanych mebli. Mogą być to zarówno stosunkowo nowe meble, które uległy zabrudzeniu w wyniku zwykłej eksploatacji lub nieuwagi (np. doszło do rozlania się herbaty, wina czy wtarcia się czekolady w strukturę tkaniny), a także zabytkowe meble o brzydkim zapachu stęchlizny, zanieczyszczone roztoczami, które często posiadają dla nas wartość sentymentalną, są doskonale wykonane i nie chcemy się z nimi rozstać mimo ich zaawansowanego wieku i zużycia. W obu przypadkach należy zdecydować się na profesjonalne czyszczenie tapicerki, która to usługa pozwoli na przywrócenie meblom ich wcześniejszego stanu oraz nadanie im lepszego zapachu.

Jak często powinniśmy wykonywać czyszczenie tapicerki? Ogólne zasady głoszą, że nie powinno się tego robić częściej niż dwa razy w roku. Taka częstotliwość prania pozwala na zachowanie tkaniny w możliwie dobrej kondycji. Warto decydować się na czyszczenie tapicerki także dopiero wtedy, kiedy zauważymy na powierzchni wyraźne zabrudzenia. Profesjonalne pranie z wykorzystaniem urządzeń renomowanej marki Kärcher to sposób na wyczyszczenie włókien oraz ładny zapach mebla. Polecamy nasze usługi w tym zakresie.

ZawszeCzysto.pl - Poznań - to profesjonalne czyszczenie tapicerki

Meble narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia. Bardzo często, poza zwykłym zakurzeniem, na tapicerce pojawiają się innego rodzaju plamy – z oleju, atramentu, lakieru do paznokci czy też wina. Tego rodzaju zabrudzenia są nieco bardziej wymagające i sprawiają, że czyszczenie tapicerki nie jest wcale takie proste. Na szczęście w takich przypadkach można skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która doskonale orientuje się w temacie prania tego rodzaju powierzchni i dla której żadna plama nie stanowi większego problemu. Czyszczenie tapicerki mebli pomaga w zachowaniu ich świeżości i utrzymania odpowiedniej estetyki. To jednak nie wszystko. Czyszczenie tapicerki ma też na celu pozbycie się drobnoustrojów i roztoczy, które doskonale czują się w jej włóknach i mogą mieć szkodliwy wpływ na nasz organizm (wywołując różnego rodzaju alergie). Pamiętajmy, że każdy tapicerowany mebel, niezależnie od materiału, musi być poddany odpowiedniej pielęgnacji.

Czyszczenie Wykładzin

Nasza firma zajmuje się praniem/czyszczeniem wykładzin w sposób profesjonalny i skuteczny. Nie przemaczamy pranych wykładzin podczas usługi oraz skutecznie usuwamy każde nadające się usunąć zabrudzenia. Czyszcimy wykładziny biurowe i dywanowe. Do czyszczenia używamy. Skutecznych i profesjonalnych maszyn piorących typu Karcher Puzzi 100, 200 i 400 oraz szorowarek wolonobrotowych, jednotarczowych klasy BDS.
ZADZWOŃ DO NAS I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 506 79 79 77

Formularz - Zamów Usługę

W celu usprawnienia kontaktu zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego..