+48 506 79 79 77
biuro@zawszeczysto.pl

KARCHER POZNAŃ

Usługi Karcher Poznań z dojazdem

Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą usług KARCHER Poznań w zakresie prania, czyszczenia oraz impregnacji wszelkiego rodzaju powierzchni tekstylnych i obiciowych.

Stosujemy od wielu lat najlepsze oraz najbardziej skuteczne maszyny i sprawdzone preparaty, aby zapewnić naszym klientom perfekcyjną obsługę.

Zajmujemy się problemem alergii oraz zagrożeń wynikających z obecności roztoczy oraz szkodliwych bakterii znajdujących się w zabrudzonych powierzchniach i materiałach.

Proponujemy Państwu usługi, które są w stanie całkowicie je wyeliminować.

Używamy do tego specjalistycznych płynnych preparatów roztoczobójczych albo najmocniejszą broń na zarodniki grzybów, pleśni i  dokuczliwe zapachy- generatory ozonu.

 

Pranie Dywanów i Wykładzin

Nasze usługi wykonujemy od ponad dekady.Wykładziny biurowe, dywany czyściliśmy w kilkuset firmach, szkołach i tysiącach mieszkań klientów indywidualnych.

Na najbardziej zabrudzone dywany;   wełniane czy  syntetyczne zalecamy jednak skorzystać z naszej Pralni dywanów która doczyści nawet najbardziej brudne wykładziny oraz dywany.

Każdy przyjęty do Pralni dywan jest trzepany, odkurzany, czyszczony i prany do trzech razy z szorowaniem specjalistycznymi szorowarkami walcowymi klasy BR i jednotarczowymi klasy BDS  oraz odplamianiem uciążliwych plam i ręcznym praniem frędzli.

Obsługujemy Poznań i okoliczne miejscowości.

Czyszczenie Tapicerki

Prze tyle lat wykonaliśmy już kilka tysięcy usług typu pranie tapicerki meblowej i tapicerki samochodowej.

Specjalizujemy się w usuwaniu roztoczy oraz impregnacji czyszczonych tkanin.

Po pewnym czasie tapicerka samochodowa  i domowa zbiera wszystkie możliwe zanieczyszczenia oraz brud i kurz. Staje się coraz bardziej zużyta, szara i nieprzyjemnie pachnie.

Rozwiązanie?

Pranie tapicerki Poznań. Wykonane samodzielnie lub zlecone specjalistom.

Zalecamy oddanie swoich foteli, kanap w ręce osób wiedzących jak dobrać bezpieczną i skuteczną chemię oraz wykonać skuteczne czyszczenie.

Lata doświadczeń pomogły nam stosować sprawdzone i wyselekcjonowane środki chemiczne i odplamiacze by usunąć każdy nadający się do usunięcia brud.