+48 506 79 79 77
biuro@zawszeczysto.pl

Pranie tapicerki

CZYSZCZENIE WYKŁADZIN I DYWANÓW Karcher Poznań

Pranie tapicerki meblowej to najczęściej wykonywane usługi w naszej firmie. Wszelkie kanapy, fotele, krzesła w tym także biurowe oraz materace po pewnym czasie powinny być specjalistyczne wyczyszczone.

Przeciętny kierowca siada na swoim fotelu kilka tysięcy razy w ciągu użytkowania swego auta. W tym czasie tapicerka samochodowa zbiera wszystkie możliwe zanieczyszczenia oraz brud i kurz.

Staje się coraz bardziej zużyta, szara i nieprzyjemnie pachnie. Rozwiązanie? Pranie tapicerki Poznań. Wykonane samodzielnie lub zlecone specjalistom.

Czyszczenie tapicerki Poznań to zaufanie specjalistom.

Wybór opcji oddania auta w ręce specjalistów to nie tylko kwestia naszego lenistwa. Czyszcząc samodzielnie i nieumiejętnie dobierając nieodpowiednie środki chemiczne i szczotki, które mogą zniszczyć np.: podsufitkę, ryzykujemy zniszczenie wnętrza naszego auta.

To także kwestia umiejętności i odpowiedniego parku maszyn, czyli profesjonalnego sprzętu użytego do czyszczenia.

Oszukiwać się nie ma co – metodami domowymi nigdy nie osiągniemy podobnego efektu.

  • Po pierwsze – dlatego, że nie dysponujemy w domu odpowiednim sprzętem. Proste myjki są drogie, a te profesjonalne jeszcze droższe.
  • Po drugie – nie zawsze zwykły człowiek ma pojęcie co, jak i czym czyścić tapicerkę.

Samodzielne czyszczenie piankami i innymi własnymi niesprawdzonymi sposobami może spowodować zacieki, odklejenie się przemoczonych elementów tapicerki i ogólne zniszczenie swojego dobytku. Nie o to nam chodzi chyba?

Ludzie, którzy robią to zawodowo, mają do dyspozycji cały arsenał środków, a efekty ich działania są dużo bardziej spektakularne, już nie wspominając, że technika ich pracy jest sprawdzona. Innymi słowy – pranie tapicerki wykonane przez fachowców będzie zwyczajnie skuteczniejsze niż takie czyszczenie wykonane samodzielnie.

Warto dbać o swój samochód z kilku oczywistych powodów.

  • Dużo przyjemniej się użytkuje zadbane auto.
  • Zdecydowanie wzrastają nasze szanse na sprzedanie czystego i pachnącego samochodu niż wystawienie do sprzedaży „brudasa”. Podobnie rzecz ma się z tapicerkami meblowymi.
  • Istnieje wiele rodzajów tkanin obiciowych takich jak mikrofibra, mikrofaza, alcantara, plusze, szenile, żakardy i wiele innych.
  • Nieodpowiednie zabranie się za czyszczenie tapicerki może spowodować nieodwracalne skutki czyli stałe przebarwienia.
  • Stosowanie domowych sposobów i wcieranie chemii w tkaniny bez natychmiastowego odessania sprawia, że chemia zostaje pod tkaniną powodując trwałe zacieki.
  • Czyszczenie tkaniny alcantary zlecamy fachowcom którzy usuną brud i nie zniszczą naszego mebla.

ZADZWOŃ DO NAS I ZAMÓW WIZYTĘ: 506 79 79 77