+48 506 79 79 77
biuro@zawszeczysto.pl

Roztocza

CZYSZCZENIE WYKŁADZIN I DYWANÓW Karcher Poznań

Jesteśmy rzetelnym i skutecznym wykonawcą usług KARCHER.

Stosujemy najlepsze i najbardziej skuteczne preparaty i urządzenia, aby zapewnić naszym Klientom perfekcyjną obsługę.

Często zlecane jest nam usuwanie roztoczy  

Stając nad problemem alergii oraz zagrożeń wynikających z obecności roztoczy jak i szkodliwych bakterii znajdujących się w zabrudzonych powierzchniach i materiałach. Najczęściej są to dywany, wykładziny oraz tapicerka meblowa. Proponujemy Państwu preparaty oraz urządzenia, które są w stanie całkowicie je wyeliminować. Jest to niezmiernie ważne dla alergików i astmatyków.

Usuwanie roztoczy jest wykonywane u klienta w firmie, restauracji, mieszkaniu czy samochodzie. Jest także stosowane na życzenie w naszej Pralni Dywanów. Używana przez Nas chemia wystarcza na eliminacje roztoczy od 6 do 9 miesięcy.

W przypadku realizacji dużych zamówień istnieje możliwość negocjacji cen. Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów oferując najszybsze terminy realizacji usług w dowolnej dla klienta porze dnia czy nocy. Takie usługi realizujemy również w klubach, restauracjach, dużych biurach czy szkołach.
Do czyszczenia większych powierzchni wykładzin dywanowych lub biurowych stosujemy profesjonalne szorowarki walcowe klasy KARCHER BR oraz maszyny ciśnieniowe.

Zajmujemy się także kompleksowym praniem powierzchni biurowych. Bardzo często klient dzwoni do Nas by usunąć roztocza z kanapy, materaca, zwłaszcza po odbiorze wynajmowanego mieszkania.

Z naszego doświadczenia możemy wywnioskować że należy działać szeroko jeżeli chodzi o eliminacje tych niebezpiecznych stworzeń. Poza usuwaniem ich z kanap, materacy czy wykładzin po których chodzimy, również powinno się zadbać o bardziej minimalistyczne wystroje mieszkań, usunięcie z sypialni kwiatów,kilimów ze ścian oraz mnóstwa pluszaków,pamiątek i innych ciekawych przedmiotów na których niestety gromadzi się kurz.

Pamiętajmy że zwierzęta domowe(ich sierść)  są nosicielami tych alergenów.

Przestrzeganie kilku zasad pozwoli alergikom żyć lepiej i czuć się na pewno niebo lepiej.

Zwłaszcza w miejscach gdzie mamy zwierzęta domowe powinno się używać maszyn typu karcher ze skuteczną chemia usuwającą roztocza

. Każda szanująca się i doświadczona firma karcher doradzi jak z tym sobie radzić z roztoczami na co dzień.


ZADZWOŃ DO NAS I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: 506 79 79 77